הרשמה לעדכונים

By Email
RSS Feed

עמודים

חיפוש באתר

אודיסאה אוטיזם אינטרנט אמת אקטיביזם בלוגים גוגל גוף גירוש דאגלס ראשקוף דת זמן חברה חזירות טוויטר טכנולוגיה טלויזיה כתיבה מדיה מדיה חברתית מדע מדרון חלקלק מהמגירה מוזיקה מוזר מוסר מידע נפש ספרות עיתונות ערוץ 2 פאשיזם פוליטיקה פיזיקה פייסבוק פילוסופיה פרסום קולנוע קפיטליזם שטויות שפה תודעה תל-אביב תרבות תרבות דיגיטלית

פוסטים אחרונים

תגובות אחרונות

זומבים ופרסום מקוון

דרך מרמיט הגעתי לאתר המכיל הנחיות הישרדות לעורף למקרה של התקפת זומבים. מדובר באתר המהווה חלק ממסע פרסום לספר חדש – "מלחמת העולם Z" של מקס ברוקס (בתרגומו של מרמיט! למרות שבאופן מחפיר האתר עצמו לא מזכיר מידע חשוב זה).

זוהי דוגמא יפה לדעתי של ניצול נכון של האינטרנט כמדיום פרסומי. אתר שמעוצב פשוט ונכון, שמכיל מספיק תוכן על מנת שיהיה מעניין לשוטט בו זמן-מה, עושה שימוש מחוכם בכלים שהרשת מספקת (מפת העולם מ-Google Maps שמציגה ציטוטים מהספר לפי מיקום גאוגרפי), אך גם לא מתאמץ יתר על המידה להיות ווב-שתיים-אפסי-עכשווי.

טיזר יפה, מסקרן ולא מציק (ולפי מרמיט אפילו ספר מוצלח).

צילומסך

תגובה אחת ל“זומבים ופרסום מקוון”

 • תגובה מאת מרמיט
  תאריך 24/01/2008 19:23

  אכן, אתר מוצלח גם לדעתי. אחלה טיזינג, והקטע עם המפה הוא הברקה (למרות שחלק מהציטוטים קצת הוצאו מהקשרם, אבל שטויות).
  יפה שהוא נותן מושג ממש ברור על רוח הספר, בלי לספיילר כלום.
  (דווקא הקטע על ישראל פחות מוצלח לדעתי. רואים שכתב אותו יהודי חם.)

  והמחסור בקרדיט ממש לא מפריע לי. נכנסתי שוב לאתר וניסיתי לדמיין את המילים "תרגם: מר מיט" בסוף הפיסקה שמתארת את הספר, וזה בכלל לא נראה לי נחוץ. אם תתפרסם ביקורת על הספר זה סיפור אחר, אבל באתר עם עיצוב "נושאי" זה סתם מיותר. זה גם לא יעזור לי בגוגל, כי השם שלי נפוץ בסדר גודל של חיים לוי ומשה כהן כמעט.

  אני פשוט שמח שהם עושים קצת buzz סביב הספר הזה (וזה לא מסתכם באתר), כי הוא באמת נראה לי ראוי. מקווה שגם הקוראים יחשבו ככה.

תגובה